Kuchyňská skleněná dvířka pro váš dokonalý interiér

Kuchyňská dvířka ze skla nabízíme našim zákazníkům ke kuchyňským sestavám jako další z řady originálních, vysoce kvalitních, designových výrobků. Skleněná kuchyňská dvířka je u nás možné, stejně jako ostatní naše výrobky, pořídit s broušenými ornamenty v moderním designu a sladit je tak s ostatními prvky vaší kuchyně. Kuchyňská dvířka se vzory na jednotlivých sklech na sebe mohou plynule navazovat, čímž velmi jednoduše docílíme jednoho uceleného obrazu napříč celou kuchyňskou soustavou.

 

 

Kuchyňská dvířka, skleněné obkladySkleněná kuchyňská dvířka dodají vaší kuchyni neobyčejnou lehkost. Díky široké barevné škále i možnosti nejrůznějších ornamentů skleněná dvířka dokonale doladí interiér vašeho bytu či domu. Jednotlivá skleněná dvířka a jejich motivy na sebe dokonale navazují. Skvěle také vypadá, když se motiv na skleněná dvířka sladí s motivem, který se ve vašem interiéru opakuje. Tým našich zkušených profesionálů vám s výběrem vhodného materiálu pro skleněná dvířka poradí. Získáte od nich řadu doporučení a podkladů pro vaše rozhodování. Určitě vás také upozorní na jednoduchou údržbu, kterou se skleněná dvířka právem pyšní. Především ženy ocení, že skleněná dvířka v jejich kuchyni vyčistí bez většího fyzického vypětí. Velice zajímavou variantou je polepení starších dvířek sklem o tloušťce 4 mm. Velmi jednoduše tak uděláme z vaší staré kuchyně moderní hit. Kuchyňská dvířka je možné vyrobit v libovolné barvě RAL nebo NCS.

 

Víte, že…

Skleněná kuchyňská dvířka pro vás vyrábíme z kaleného – tvrzeného skla, a že máte na výběr? Vaše skleněná kuchyňská dvířka mohou být ze skla float, nebo extraclear – diamant. Čiré sklo float je sklem té nejvyšší jakosti vhodné jako skleněná dvířka a přirozeně se leskne. Trvale odolává působení vody či atmosférických vlivů. Po technologické stránce zcela splňuje vysoké požadavky našich zákazníků na skleněná dvířka do kuchyně. To je i důvod, proč si ho pro své klienty u nás vybírají odborníci jako architekti, bytoví designéři a další.

Skleněná kuchyňská dvířka z Extraclear, neboli extra čistého skla, jsou z takového skla, které je speciální technologií navíc vyčištěno od veškerých chemických přísad. Díky tomu je odstraněn typický zelený nádech. Zákazníkům tuto variantu doporučujeme pro skleněná dvířka do kuchyně, kde chceme docílit absolutní věrnosti barevného odstínu v podkladu. Oba tyto druhy skla můžete mít v matném provedení.