pracovní desky - jakou zvolit

Pracovní desky do vaší kuchyně pro vás vyrobíme ze skla – vyberte si

sdsdsderterter/1024.html

Pracovní desky

Diamant

Pracovní desky vhodné pro světlé odstíny, jejichž pohledová strana je lesklá. Jde o pracovní desky z čirého skla, které nezkresluje podbarvení.

 
sdsdsderterter/1024.html

Pracovní desky

Float

Pracovní desky ze skla s lesklým povrchem a lehkým nádechem do zelené barvy.

 
sdsdsderterter/1024.html

Pracovní desky

Lux raff

Pracovní desky ze skla s povrchem v matu, skvěle odolávající mastnotě i poškrábání. Tento povrch byl vyvinut výhradně za účelem použití pro výrobu kuchyňské pracovní desky.

Víte, že…

Skleněné pracovní desky do kuchyně pro vás vyrábíme z kaleného – tvrzeného skla, a že máte na výběr? Vaše skleněné pracovní desky do kuchyně mohou být ze skla float, extraclear – diamant nebo Luxraff. Veškeré kuchyňské skleněné pracovní desky je možné dělat v libovolných odstínech RAL a NCS bez jakýchkoliv příplatků. Minimální rozměry pro skleněné pracovní desky, parapety a sokly jsou 100 × 400 mm.

 

Sklo float s barvou je sklem té nejvyšší jakosti vhodné pro pracovní desky. Trvale odolává působení vody, změně teplot či mechanickému poškození. Po technologické stránce zcela splňuje vysoké požadavky našich zákazníků na skleněné kuchyňské desky. To je i důvod, proč si ho pro své klienty u nás vybírají architekti, bytoví designéři a další.

 

Materiál Extraclear pro výrobu kuchyňských desek, neboli extra čiré sklo, je materiál, který je vyčištěn speciální technologií od veškerých chemických přísad. Díky tomu je odstraněn typický zelený nádech. Zákazníkům tuto variantu doporučujeme pro kuchyňské desky, kde chceme docílit absolutní věrnosti barevného odstínu v podkladu.

 

Luxraff je velmi odolný materiál vyvinutý přímo na výrobu skleněných pracovních desek. Je specifický svým hrubým povrchem připomínajícím kůži. Díky této struktuře je tento povrch kuchyňských desek houževnatý jak proti poškrábání tak proti rozbití. Jako kalené sklo si i Luxraff zachovává rovněž i vysokou tepelnou odolnost 250 °C šokově až 600 °C. Luxraff je ideální povrch na kuchyňské skleněné pracovní desky.