Sprchové kouty – proč sklo a ne plast?

Sprchový kout z kaleného sklaSprchové kouty ve skle nebo v plastu se liší především kvalitou a estetickou stránkou. Sprchové kouty v plastu jsou bezpochyby levnější, ale jejich vzhled rozhodně nedosahuje takové úrovně, jakou Vám nabídnou sprchové kouty ve skle. Sprchové kouty ze skla působí mnohem luxusněji a interiér, kde jste se rozhodli použít už více našich skleněných výrobků, skleněné sprchové kouty jen doladí. Údržba a odstranění vodního kamene jsou opět velice jednoduché. Sprchové kouty lze udržovat speciálními čisticími prostředky, které zanechají vaše skleněné sprchové kouty bez fleků a map a zamezí vytváření různých usazenin.

SPRCHOVÉ KOUTY – bezpečnost, kvalita, design

Všechny naše skla pro sprchové kouty jsou vyráběny z kaleného skla. Na prvním místě je bezpečnost pro vaše sprchové kouty. Tloušťka skla pro sprchové kouty vždy odpovídá požadovaným parametrům.

 

Sprchové kouty se v našich koupelnách objevují čím dál častěji. Sprchové kouty jsou totiž ideálním řešením pro menší koupelny. Nejsou však výjimkou ani ve větších koupelnách, kde tvoří sprchové kouty alternativní způsob hygieny k vanám. Ne každý den máme čas strávit delší čas ve vaně a sprchové kouty jsou proto skvělým řešením pro „rychlou koupel”. Jsou-li sprchové kouty dobře a kvalitně vyřešeny, poskytují však téměř stejný požitek z relaxace jako vany. Sprchové kouty se skleněnými dveřmi navíc působí neuvěřitelně luxusně, opticky nezmenšují prostor a navíc dokonale bezpečné. Dveře pro sprchové kouty vyrábíme z tvrzeného skla, které je tím pádem i sklem bezpečnostním. V případě, že by se skleněné sprchové kouty podařilo nějakým způsobem rozbít, což je mimochodem velmi těžké a je třeba vyvinou skutečně velký tlak, sklo dveří se rozsype na miniaturní a zcela tupé kousky skla, které nikoho nemohou zranit.

 

Víte, že…

Sprchové kouty se v našich koupelnách objevují čím dál častěji? Sprchové kouty jsou totiž ideálním řešením pro menší koupelny. Nejsou však výjimkou ani ve větších koupelnách, kde tvoří sprchové kouty alternativní způsob hygieny k vanám. Ne každý den máme čas strávit delší čas ve vaně a sprchové kouty jsou proto skvělým řešením pro „rychlou koupel“. Jsou-li sprchové kouty dobře a kvalitně vyřešeny, poskytují však téměř stejný požitek z relaxace jako vany. Sprchové kouty se skleněnými dveřmi navíc působí neuvěřitelně luxusně, opticky nezmenšují prostor a navíc dokonale bezpečné. Dveře pro sprchové kouty vyrábíme z tvrzeného skla, které je tím pádem i sklem bezpečnostním. V případě, že by se skleněné sprchové kouty podařilo nějakým způsobem rozbít, což je mimochodem velmi těžké a je třeba vyvinou skutečně velký tlak, sklo dveří se rozsype na miniaturní a zcela tupé kousky skla, které nikoho nemohou zranit.

 

Sprochové kouty - detail