Skleněné dveře – varianty

sdsdsderterter/1024.html

 

 

Celoskleněné interierové posuvné dveře. Tento systém je navrhnut tak, aby co nejjednodušeji a nejlevněji splnil přání jakéhokoliv zákazníka. Kolejnice se dá upevňovat do stropu i do zdi. To znamená, že dveře můžeme pověsit na strop a z jedné místnosti tak udělat dvě, popřípadě se dají pověsit i na stěnu a sloužit tak jako dveře standardnímu stavebnímu otvoru na klasické dveře. Pojezdové dveře lze osadit i pevnou částí a to z obou stran. Je na vaší fantazii a na dispozicích daného prostoru, jakou kombinaci zvolíte jestli posuvné dveře obklopíte z oboustran pevnou skleněnou příčkou a nebo zdali osadíte dvoje posuvné dveře proti sobě.

 

K celému systému slouží pouze velice elegantní lišta, fix v eloxovaném hliníku, pojezd s úchytem na sklo a madlo
dle vašeho výběru.

 

Celoskleněné dveře pak nabízejí několik druhů provedení.

Víte, že…

Float – velmi pevné a kvalitní tvrzené sklo s charakteristickým lehce zelenkavým nádechem v hraně. Po technické stránce vyhovuje i těm nejpřísnějším kritériím. Ideální materiál pro výrobu posuvných dveří.

 

Diamant – extračiré velmi kvalitní tvrzené sklo, které je vyčištěno chemickou cestou od nežádoucích přísad. Skleněné posuvné dveře z extračirého skla nemají svůj charakteristický zelenkavý nádech.

 

Float mat – designové velmi zajímavé sklo, které má z jedné strany velmi jemný mat. Matné sklo na skleněných sprchových koutech je tvořeno chemickou cestou před vlastním kalením.

 

Bronz – velmi zajímavé tvrzené sklo na výrobu posuvných dveří zejména díky svojí barvě. Posuvné dveře z materiálu skla v bronzové barvě jsou velmi zajímavou alternativou ke klasickému floatu.

 

Fototisk – velmi zajímavé řešení posuvných dveří, kde si zákazník může vybírat z nepřeberného množství motivů a fotografií na serveru www.shutterstock.com. Samozřejmostí je, že zákazník může dodat fotografii vlastní.

 

Broušený ornament – jako jedna mála firem na evropském trhu jsme schopni vám nabídnout na našich skleněných sprchových koutech i libovolné broušené ornamenty. Broušené ornamenty se vyznačují svojí vysokou kvalitou a velmi jemným zpracováním. Na přání designérů, architektů a rovněž i koncových klientů děláme exkluzivní vzory jak z naší nabídky, tak podle vašich požadavků.