Sprchové kouty – varianty

 

sdsdsderterter/1024.html

Sprchová zástěna

Sprchová zástěna – jednoduchá varianta, která slouží jako zábra­na k rozstřiku vody pouze jedním směrem. Designový prvek který se uplatňuje hlavně v prostorných koupelnách popřípadě u venkovních sprch, například u bazénů. Zástěnu lze samozřejmě instalovat také k rohu zdi a ponechat tak pouze jednu otevřenou stranu. Takováto zástěna se většinou montuje do výše standardního sprchového koutu tj. 2 200 mm a u horní hrany se na bocích přichytí ke zdi vzpěrami. Další variantou je vyrobit sklo až ke stropu v tomto případě bude uchycení nahoře i dole stejné.

kování: fix, vzpěra

     
sdsdsderterter/1024.html

Klasický rohový sprchový kout

Klasický rohový sprchový kout složený ze dvou stěn, jedné pevné skleněné stěny a otvíracích dveří. Pevná část sprchového koutu je uchycena v podlaze, u stěny a v horní části je přichycena vzpěrou. Dveře dále drží 2x pant. Dveře můžou být osazeny několika druhy madel, viz tech. popis.

Standardní výška sprchového koutu je 2 200 mm.

Kování: fix, vzpěra, pant, madlo

     
sdsdsderterter/1024.html

Klasický rohový sprchový kout

Standardní rohový sprchový kout bez použití vzpěry. Tento sprcho­vý kout je složen ze dvou stěn, dvou pevných skleněných stěn a otvíracích dveří. Pevná část skleněného sprchového koutu je uchycena za prvé v podlaze, za druhé u stěny a zafixovana další pevnou částí a to v půdorysu tvaru písmene „L“. tyto dvě části jsou k sobě pevně slepeny a dohromady tvoří pe­vný a statický prvek bez použití klasické vzpěry. Dveře jsou namontovány na dva panty. Dveře mohou být osazeny různými typy madel, viz tech. popis.

Standardní výška sprchového koutu je 2 200 mm.

Kování: fix, pant, madlo

     
sdsdsderterter/1024.html

Skleněné dveře do vestavěného sprchového koutu

Skleněné dveře do vestavěného sprchového koutu jsou standardně upevněny dvěma panty. Dveře mohou být osazeny několika typy madel, viz tech. popis. Podle dispozic je možné dveře zmenšit a protější stěnu prodloužit skleněným fixem.

Kování: fix, pant, madlo

     
sdsdsderterter/1024.html  

Víte, že…

Float – velmi pevné a kvalitní tvrzené sklo s charakteristickým lehce zelenkavým nádechem v hraně. Po technické stránce vyhovuje i těm nejpřísnějším kritériím. Ideální materiál pro výrobu skleněných sprchových koutů.

 

Diamant – extračiré velmi kvalitní tvrzené sklo, které je vyčištěno chemickou cestou od nežádoucích přísad. Skleněné sprchové kouty z extračirého skla nemají svůj charakteristický zelenkavý nádech.

 

Float mat – designové velmi zajímavé sklo, které má z jedné strany velmi jemný mat. Matné sklo na skleněných sprchových koutech je tvořeno chemickou cestou před vlastním kalením.

 

sdsdsderterter/1024.html

 

Bronz – velmi zajímavé tvrzené sklo do sprchových koutů zejména díky svojí barvě. Sprchové kouty z materiálu skla v bronzové barvě jsou velmi zajímavou alternativou ke klasickému sklu.

 

Broušený ornament – jako jedna z mála firem na evropském trhu jsme schopni vám nabídnout na našich skleněných sprchových koutech i libovolné broušené ornamenty. Broušené ornamenty se vyznačují svojí vysokou kvalitou a velmi jemným zpracováním. Na přání designérů, architektů a rovněž i koncových klientů děláme exkluzivní vzory jak z naší nabídky, tak podle vašich požadavků.

 

sdsdsderterter/1024.html